Křupavé sušenky Anzac

Křupavé sušenky Anzac

Jednoduché jídlo pro sušenky Anzac spolu s pouhými 6 vejci a komponenty. Náš tým využívá osobní zvedací mouku a také rychlé ovesné vločky k tomu, aby tyto sušenky byly lahodně křupavé zvenčí i další křupavé vnitřky. Pojďme získat vaření!

Proč se našemu týmu líbí toto

Není vůbec nic o moc lepšího ve srovnání s tácem s nově upečenými sušenkami přímo ze sporáku. Celý domov voní fantasticky, stejně jako získáte skvělý obchod nebo ještě více.

Levný výdělek a také velmi jednoduché smíchání, náš tým rád, že nevyžaduje ani vejce!

Vytvořili jsme tyto sušenky Anzac spolu s osobní zvedací moukou a rychlým ovsem, díky čemuž jsou všechny lehčí a žvýkavější ve srovnání s konvenčním křupavým designem. Jsou chutné jako pamlsek nebo dokonce pamlsek, zvenčí poněkud křupavé, ale uvnitř hladké.

Co přesně jsou Anzac Biscuits?

Sušenky Anzac jsou ve skutečnosti nádherné ovesné sušenky, které jsou známé u značek Nového Zélandu a Austrálie. Podobně jako u pavlovy i u zázvorových polibků se vlastně mezi oběma národy vášnivě diskutuje o posednutí!

Obvykle jsou to ve skutečnosti pevné, křupavé, zdlouhavé sušenky, které vojáci konzumují jako náhradu chleba během války. Díky tomu byly v některých případech také označovány jako hardtack, keramické dlaždice Anzac nebo dokonce destičky Anzac.

V dnešní době je obvykle těší Anzac Time (25. dubna) a dokonce i australský čas (26. ledna), ale náš tým si rád užívá všechny z nich v jakékoli sezóně.

Křupavé
Křupavé sušenky Anzac

Varianty a náhražky

I když jistě existují obtížná i rychlá nařízení toho, co tvoří konvenční sušenku Anzac, náš tým má rád flexibilitu směrem k praxi ve vaší vlastní kuchyni! Níže je ve skutečnosti několik dalších konceptů pro úpravu vašich sušenek Anzac:

Použijte quinoa vločky – Alternativa oves spolu s quinoa vločky pro mnohem více ořechové preference. Nebo se dokonce pokuste využít padesát procent ovsa, padesát procent quinoy.
Zahrňte lahodnou čokoládu – Než je všechny naporcujete, smíchejte s těstem lahodné čokoládové bramborové lupínky. Po přípravě je všechny pokapejte nebo dokonce namáčejte v rozmražené lahodné čokoládě.
Zahrnout strukturu – Pokuste se zahrnout plátky mandlí (makadamie, arašídy nebo dokonce vlašské ořechy), sušený kokos nebo dokonce sušené ovoce pro další problémy a chuť.
Create it Vegan – Vyměňte máslo za ekvivalentní množství kokosového oleje pro veganské sušenky Anzac.

Koření

180 g ovesných vloček náš tým využívá rychlé ovesné vločky, ale můžete snadno použít i ovesné vločky
80 g bílého cukru

150 g osobní zvedání mouky

150 g rozmraženého másla
1 lžíce zlatého sirupu

4 lžíce posypu

Pokyny

Předehřejte sporák na 160 °C / 320 °F.
Zahrňte oves, bíle zbarvený cukr, stejně jako osobní zvedání mouky do mixovací nádoby a poskytněte jí skvělou směs.
180 g ovesných vloček, 80 g bíle obarveného cukru, 150 g osobní mouky
Následně přidejte rozmrazené máslo, zlatou směs a sirup. Vložte do posypu a také noste vše s sebou.
150 g rozmraženého másla, 1 polévková lžíce zlatého sirupu, 4 polévkové lžíce posypu
Lžící natáhněte část přímo do dlaně a před vložením do podnosu srolujte přímo do koule. Přehrajte, dokud nenaplníte tác spolu se 6 – 8 sušenkami. Rozmačkejte každou sušenku dlaní nebo dokonce použijte vidličku pro další ozdobnou strukturu.
Vařte 30 minut nebo dokonce do jemně zlatohnědé barvy. Přejděte k polici klimatizace.